• Ново
Лажичка Сара со високи потпетици на глуждот женски

Лажичка Сара со високи потпетици на глуждот женски

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Облечете се да импресионирате со овој чизми со високи потпетици од глуждот од лажичка. Изработено од Faux Snakeskin, овој багажник испорачува егзотичен, луксузен изглед за да се издигне секоја облека. Деталите за грбот на клучот ви даваат повеќе простории за wiggle за работа, додека високата наредена потпетица обезбедува дополнителна поддршка. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер горен и надворешна. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Обем на висина на пета : 10 ”. Затворање : Страна поштеда за лесен влез. Карактеристики на удобност : удобно стапало; Детали за клучот на клучот на грб. Лажички изречени чизми на глуждот на глуждот за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лажичка Криси Челси подига женски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лажичка Криси Челси подига женски

Liveивејте на дивата страна оваа сезона во овие Faux Snakeskin Chelsea чизми од Scoop ажурирани со наредена потпетица �

DEN 2.33
Scoop Emerson Khilker Bootie Sneakers Women's
  • Ново
Оценка на клиентот:

Scoop Emerson Khilker Bootie Sneakers Women's

Без разлика дали ќе излезете на бранч за време на викендот или ќе прошетате низ шумата, овие женски пати�

DEN 351.84