• Ново
Лажичка ариана завиткана потпетица од сандали

Лажичка ариана завиткана потпетица од сандали

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Што сака една девојка? Секси мала пумпа да се носи со сè-да се усогласи во сандалата за завиткување од лажичка, седејќи прилично на блок-потпетица-највисок додаток и на каузалниот и на фустанот. 3,5 ”блок пета. Прилагодлива тока на глуждот; Затворање на поштенски патенти на бројачи. Мемориска пена амортизирање на нога. Рачно изработено горно; Креп ѓон. Увезени. Сандали за завиткување на пета за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лажичка Криси Челси подига женски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лажичка Криси Челси подига женски

Liveивејте на дивата страна оваа сезона во овие Faux Snakeskin Chelsea чизми од Scoop ажурирани со наредена потпетица �

DEN 2.33
Scoop Emerson Khilker Bootie Sneakers Women's
  • Ново
Оценка на клиентот:

Scoop Emerson Khilker Bootie Sneakers Women's

Без разлика дали ќе излезете на бранч за време на викендот или ќе прошетате низ шумата, овие женски пати�

DEN 351.84