• Ново
Лажичка Ејвори западен чизма на жените

Лажичка Ејвори западен чизма на жените

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Ново на модниот хоризонт : каубојски чизми, стојат малку повисоки со блок -потпетица и нови модели нанесени со личност - сигурно ќе најдете совршен пар за да го издигнете вашиот стил. Продаден исклучиво на. 2,5 ”наредена пета. Висина на вратилото : 7,5 ”; ОПИКЦИЈА : 11,5 ”. Внатрешно затворање на патент. Рачно изработено горно; гумена надворешна плоча. Увезени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лажичка Криси Челси подига женски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лажичка Криси Челси подига женски

Liveивејте на дивата страна оваа сезона во овие Faux Snakeskin Chelsea чизми од Scoop ажурирани со наредена потпетица �

DEN 2.33
Scoop Emerson Khilker Bootie Sneakers Women's
  • Ново
Оценка на клиентот:

Scoop Emerson Khilker Bootie Sneakers Women's

Без разлика дали ќе излезете на бранч за време на викендот или ќе прошетате низ шумата, овие женски пати�

DEN 351.84