• Ново
СТАДО ЗАЕДНО КОРА И СТАП ПОЗАДИНА ОД ЦИМЕРИ

СТАДО ЗАЕДНО КОРА И СТАП ПОЗАДИНА ОД ЦИМЕРИ

Buyers rating:
DEN 332.80

Износ

Нанесете Го Стадото Заедно Излупете И Залепете Позадина за да додадете зебри на вашите ѕидови. Ќе бидете фасцинирани од оваа жива портокалова и бела шема и вашите ѕидови ќе го сакаат дополнителниот живот. Едноставно закачете, измазнете и репозиционирајте доколку е потребно, не оставајќи остатоци или оштетувања на вашите ѕидови зад себе. Нашата отстранлива позадина е брза, забавна, лесна и достапна. 1 ролна - 18 инчи широк х 18,86 стапки. Пад натпревар, 33.5 повторете. Излупете и залепете за нанесување-без вода, без паста, без неред. 100% отстранлив кора и стап позадина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Непредвидлива Амалгамација
  • Ново
Оценка на клиентот:

Непредвидлива Амалгамација

Бура На Непредвидливи Спојување [ЦД] 80246909052 Музика Бура НепредвидливиАмалгамација (ЦД НОВО) Етикета : Ор

DEN 271.84
Гноми Кора И Стап Ѕид Налепници
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гноми Кора И Стап Ѕид Налепници

Имајте весел празник исполнет со радост со Овие преслатки Лушпи И Стапчиња Од Ѕидни Налепници Од Цимери

DEN 189.60