• Ново
Либи Вина Мартини Очила, 12-унца, Во собата на 6

Либи Вина Мартини Очила, 12-унца, Во собата на 6

Buyers rating:
DEN 799.84

Износ

Либеј Вина 6-Парче Мартини Стакло Сет нуди мир на умот. Нивната минимална мушка, класичен триаголен профил, врбаво стебло и избалансирано стапало привлекуваат погледи. Чистото стакло ги прикажува вашите мартини, менхетни и космос. И дарежливиот сад ве ослободува од постојано полнење-па дури и ги охрабрува личните десерти како парфети или бобинки!Прославете Го Ова! Со Стаклени Садови од Либејако некогаш сте испиле од чаша, шансите се дека веќе сте ја запознале Либи. Ние се рангираме како врвен производител на стакларија Во Америка и еден од најголемите добавувачи на садови во светот. Како лидер во бегство, поставуваме нови стандарди за стабилност, сила и можност за раст. Ние веруваме дека секоја пригода — голема и мала — е можност да го прославиме животот. Дарежливиот капацитет на класичниот триаголен сад за мартини го одржува секој гостин задоволен. Ја одржува својата суптилна убавина додека нуди одлична отпорност на чипови. Вклучува 6, 12-унца мартини очила. Направено без олово. Издржлив и машина за миење садови безбеден за брзо, лесно чистење; за да помогнете во зачувувањето на вашите производи, ве молиме погледнете ја веб-страницата На Либи за упатства за нега и ракување. Безбедно спакувано во кутија за испорака; секогаш мијте пред употреба бидејќи нарачките што Ги исполнува Либи се испраќаат директно од магацинот на производителот. Точка Број 89391.

Карактеристики

Производи во категоријата

Хартиена Кеса-Крафт Хартија -
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хартиена Кеса-Крафт Хартија -

Претставете ги овие мали торби за подароци Крафт на гостите што се разделуваат Овие хартиени кеси од 3,25

DEN 295.84
Туф Врата Лифт Поддршка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Туф Врата Лифт Поддршка

Туф поддршка поддршка врата лифт поддршка е изградена репутација во автомобилската индустрија за квал�

DEN 407.68
Дримгирл Зоот Костум Немири
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дримгирл Зоот Костум Немири

Прифатете Го Стилот На Рикање : Влезете во светот на брзи автомобили, затемнети простории и шефски став �

DEN 2.00