• Ново
Флеш Мебел Јубилеј Правоаголна Современа Црна, Сива, Сина Површина Килим, 8' 10'

Флеш Мебел Јубилеј Правоаголна Современа Црна, Сива, Сина Површина Килим, 8' 10'

Buyers rating:
DEN 6271.84

Износ

Модерната уметност изгледа одлично на повеќе места отколку само на ѕидот со карактеристичен апстрактен модел на оваа област килим. Овој разноврсен современ акцентен килим ви овозможува да додадете топлина на дрвените подови, да додадете боја на повеќе простори и да ги заштитите тротоарите во области со голем сообраќај. Овој тепих со висок куп може да биде топло место за вашите стапала покрај креветот или акцент во вашата шема за дизајн. Современите килими обезбедуваат неколку придобивки во домот. Направен од олефински влакна, овој врвен тепих е отпорен на дамки и вода, брз во боја и обезбедува меко чувство под нозете пријателски за децата и миленичињата. Поддршката од јута му дава на овој килим структурен интегритет и помага да се промовира протокот на воздух. Редовно вакуумирајте без лентата за тепање и исчистете ја со вода и благ детергент за да го одржите изгледот на вашиот нов килим. Современ Тепих со Акцент од 8' х 10' за Внатрешна Употреба. Модерен Апстрактен Дизајн Во Нијанси На Сино Место-Чист Со Вода и Благ Раствор За Детергент. Спарете се со нашите тепих влошки што можат да се исечат на сопствени форми и големини. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 8 'х 10'.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бела Вита Сатара Слајд сандали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бела Вита Сатара Слајд сандали

Сатарата од Бела Вита е сериозно толку забавно! Горените се достапни или во класични летни ткаенини или

DEN 2.00
Диск Сопирачка Рампа Во Собата
  • Ново
Оценка на клиентот:

Диск Сопирачка Рампа Во Собата

ПОДЛОГА ВО СОБАТА, FRT ДИСК BRK Диск Сопирачка Рампа Во Собата Одговара : 20092017 CHEVROLET TRAVERSE 20072016 GMC AADIA 20082017 BUICK �

DEN 427.36