• Ново
Софија Активна од Софија Вергара женски LU Sports Cami Top

Софија Активна од Софија Вергара женски LU Sports Cami Top

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Наслов на следната тренинг сесија со оваа спортска, исечена ками од фармерките на Софија, во кој има ласкав дизајн, слабеење. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : sé la protagonista de tu próxima sesión de intrenamiento con esta camiseta deporiva corta de sofia jeans que presenta un diseño favocedor que que estiliza tu figura. Ексклузивен en. Материјал : 82% најлон/18% спандекс/82% Nailon/18% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5’9” y viste una talla pequeña „s“. Fit : Компресија одговара за да се намали замор на мускулите/Talle de compresisón para ayudar a disminuir la festiga мускулест. Деколте : вратот на лажичката/ескоте редондо. Затворање : Стил на пуловер/Estilo Fácil de Poner. Ракави : Манга без ракави/грев. Ockебови : Ништо/Нингуно. Карактеристики : Внатре во полицата со отстранливи влошки; контурирани споеви; мрежни вметнувања за вентилација/Sujetador interno incorporado con almohadillas отстранување; Costuras contorne Adas; Aplique de Malla Para Ventilación. Sportsенски спортови Ками на врвот од фармерките на Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Карактеристики

Производи во категоријата

Млазница за Миење На Шофершајбната дорман За Специфични Модели На Џип Доџ Одговара изберете: 2008 - ЏИП ЛИБЕРТИ, 2006-ЏИП КОМАНДАНТ
  • Ново
Оценка на клиентот:

Млазница за Миење На Шофершајбната дорман За Специфични Модели На Џип Доџ Одговара изберете: 2008 - ЏИП ЛИБЕРТИ, 2006-ЏИП КОМАНДАНТ

Млазницата за миење затнат или протекување? Оваа млазница за замена одговара на вклопувањето и функциј�

DEN 2271.20