• Ново
Карактеристики компатибилни со 1998 година- Мазда б б лев возач халоген со сијалица

Карактеристики компатибилни со 1998 година- Мазда б б лев возач халоген со сијалица

Buyers rating:
DEN 2064.00

Износ

Специфичен производ на производот ТИПЕ : КомпозитБули вклучени : Со сијалица (и) Тип на сијалица : Халогенленс Боја : Јасна пакет Lens Custom : Nofit : Директен фитфитмент Тип : Директна замена Уште број на дел Број на дел : ZZP051040 BPARTS Број на врската : MA2502113 Interchange Дел Број : ZZP051040 B, ma250213warnty : 1-годишна врска Број на врската : MA2502113 Interchange Дел Број на дел : ZZP051040 B : гарантирана километража од компоненти со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување- производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. 2000 B300098-2000 B4000 OE Број : ZZP051040 B. Број на делови : MA2502113. Број на размена на дел : ZZP051040 B, MA2502113. Одговара Изберете : 1998-2000 Mazda B2500 1998-2000 Mazda B3000 1998-2000 Mazda B4000 и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата