• Ново
Карактеристики компатибилни со 1995 година- Toyota Tacoma 1987- 4Runner левиот возач халоген со сијалица

Карактеристики компатибилни со 1995 година- Toyota Tacoma 1987- 4Runner левиот возач халоген со сијалица

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

PRODUCT SPECIFICSAssembly Type : Sealed Bulbs Included : With bulb(s) Bulb Type : Halogen Lens Color : Clear Lens Custom Bundle : No Fit : Direct Fit Fitment Type : Direct Replacement Other Part Number : 8115089155, 8115080361 Parts Link Number : TO2500113 Interchange Part Number : 8115089155, 8115080361, TO2500113 Warranty : 1 -Дано неограничено -милестично гарантирано производство од компоненти со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување -производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. -95 4 Runner87-88, 92 Pickup89-91 Pickup w/ nal Brand Lamps Model93-95 Pickup со NAL Brand Lamps Model97 Tacoma95-96 Tacoma 4 WD95-96 Tacoma RWD Parts Link Број : TO2500113. Број на размена на дел : TO2500113. Fits Select : 1987-1995 Toyota Pickup 1995-1997 Toyota Tacoma 1987-1995 Toyota 4 Runner и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата