• Ново
Карактеристики компатибилни со 1999 година- Понтијак Гранд Ам Лев возач Халоген со сијалица

Карактеристики компатибилни со 1999 година- Понтијак Гранд Ам Лев возач Халоген со сијалица

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Специфичен производ на производот ТИПЕ : КомпозитБули вклучени : Со сијалица (и) Тип на сијалица : Халогенленс Боја : Јасна пакет на леќи : НОФИТ : Директен фитмент Тип : Директна замена Доцниот дел Број на дел : 226722196 22672207. и страничен маркер Bulbwarranty : 1-годишна неограничена миризба гарантирана од компонентите со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување-производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. Следни возила : Позиција : Левопонтијак99-2005 Гранд Ам ОЕ Број : 22672207. Број на делови : GM2502196. Број на размена на дел : 22672207, GM2502196. Се вклопува во избор : 1999-2005 Понтијак Гранд Ам и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата