• Ново
Карактеристики компатибилни со 2010- Нисан Сентра лев возач халоген со сијалица

Карактеристики компатибилни со 2010- Нисан Сентра лев возач халоген со сијалица

Buyers rating:
DEN 783.68

Износ

PRODUCT SPECIFICSAssembly Type : Composite Bulbs Included : With bulb(s) Bulb Type : Halogen Lens Color : Clear Lens Custom Bundle : No Fit : Direct Fit Fitment Type : Direct Replacement Other Part Number : 26060 ZT50 AParts Link Number : NI2502196 Interchange Part Number : 26060 ZT50 A, NI2502196 Warranty : 1-year unlimited- гарантирана километража од компоненти со највисок квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување - производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. Подмодел : база, S, SL) OE Број : 26060 ZT50 A. Број на делови : NI2502196. Број на размена на дел : 26060 ZT50 A, NI2502196.

Карактеристики

Производи во категоријата