• Ново
Карактеристики компатибилни со 2003 година- Халоген на левиот возач на Сатурн, со сијалички CAPA Сертифициран

Карактеристики компатибилни со 2003 година- Халоген на левиот возач на Сатурн, со сијалички CAPA Сертифициран

Buyers rating:
DEN 1535.84

Износ

Специфичен производ на производот ТИПЕ : КомпозитБули вклучени : Со сијалица (и) Тип на сијалица : Халогенленс Боја : Јасна пакет Lens Custom : Nofit : Директен фитфитмент Тип : Директна замена Уште број на дел број на дел : 15919399. : 1-годишна гаранција за неограничена милест CAPA Сертифицирана произведена од компоненти со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување-производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. Возила : Позиција : Левфитноте : За Sedansaturn2003-2005 јон 12003-2007 јон (подмодел : 2, 3) OE Број : 15919399. Број на делови : GM2502231c. Број на размена на дел : 15919399, GM2502231 C. Одговара Изберете : 2003-2007 Сатурн Јон Ниво 2 и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата