• Ново
Момчиња Обични Кожени Чевли Удобни Станови Униформа Лесни Чевли Со Чипка Црни 8с

Момчиња Обични Кожени Чевли Удобни Станови Униформа Лесни Чевли Со Чипка Црни 8с

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Опис : Пол : Унисекс, Девојки, Момчиња, Деца, Детски Стил : Станови, Чевли За Облекување, Кожени Чевли, Оксфордски Чевли, Униформни Чевли, Мокасини Тип На Шема : Еднобојна, Со Топла Обложена боја : Беж кадифен, црн кадифен, кафеав кадифен (Опционално)Големина : САД 4,5 Ц, САД 5С, САД 6С, САД 6,5 Ц, САД 7С, САД 8С, САД 9С, САД 10С, САД 11С, САД 11,5 C, Сад 12c, Сад 13c, Сад 1y (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал За Ѓон : Тип На Гумена Пета : Рамно Прицврстување : Тип На Чипка На Прсти : висина На Тркалезна цевка : ниска топ сезона : пролет, fall, Зимска Пригода : СЕКОЈДНЕВНА, ДНЕВНА, ВНАТРЕШНА, НАДВОРЕШНА, ПРАЗНИК, ЗАБАВА, СВАДБАКАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Удобен материјал за СТП, густ, мек и отпорен на абење, поголема цврстина, удобен и мазен на допир.2. Користете удобна постава, која има добра дише мека и пријателска за кожата и одржувајте ги нозете топли цел ден.3. Издржлив ѓон со дното на текстурата за подобрување на перформансите што не се лизгаат.4. Дизајнот на кожени чевли е одличен за свечена и секојдневна облека. Дизајнот со тркалезни прсти не ги стиска нозете на бебето. Лесниот материјал беше лесен за детето да оди и да трча во нив.5. Нашите чевли за фустани за мали деца се совршени за вашите деца омилен симпатичен фустан, фармерки, кошули, јакни или училишни униформи. Погоден за свадба, забава, игри, црква на секојдневно одење итн.Содржина на пакетот : 1 Пар Чевли За Фустани (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Издржливи Кожени Чевли За Деца : издржливото гумено надворешно дно на чевлите со црн фустан на нашите деца обезбедува сигурна влечна сила. Удобни Оксфордски Чевли За Деца : Имаат удобна мека влошка и постава. Класичниот кружен прст го комплетира изгледот на чевлите. Формални Чевли За Облекување За Деца : Класичните детски кожени чевли имаат богат стп горен дел со детали за бод и класичен дизајн на врвка, додавајќи стил додека нудат персонализирано вклопување. Повод : момчињата девојки станови фустан чевли има елегантен финиш за стилски изглед одлично за свечени настани како црква, свадби, матурски, формални, забава и многу повеќе. Забелешка : ве Молиме измерете ја должината на стапалото пред да ја купите, а потоа изберете ја вистинската големина што се однесува на табелата со големини прикачена на сликата. Осигурајте се да купите чевли што совршено се вклопуваат.

Карактеристики

Производи во категоријата

Отворање на колаж со фотографии
  • Ново
Оценка на клиентот:

Отворање на колаж со фотографии

Фотографијата е навистина еден од најдобрите начини да се фатат скапоцени моменти во нашите животи При�

DEN 3.33