• Ново
Макси Плус Џебови Празник Големина Точка Лабава Печатење Краток Ракав Жени Полка Фустани Женски Моден Фустан Забелешка Ве Молиме Купете Една Или Две Големини Пого

Макси Плус Џебови Празник Големина Точка Лабава Печатење Краток Ракав Жени Полка Фустани Женски Моден Фустан Забелешка Ве Молиме

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Макси Плус Џебови Празнична Големина Точка Лабава Печатење Краток Ракав Жени Полка Фустани Женски Моден Фустанкарактеристики : Пол : Женски Повод : дневно ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот материјал : Полиестер како да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Линија сува Сезона : Летна Забелешка : Дебелина : Стандардно Вклопување : Одговара На Големината Ве Молиме Споредете Ги Големините На Деталите Со Вашите Пред Вас !!!Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Јака За Облекување : О-декстил : Секојдневно,Модна Белешка : Стил : Секојдневно,Модна Јака : о-некако За перење : Ладно Миење Раце,Висат Или Суви Бои може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот пол : Жени Прилика : дневно ве Молиме дозволете 1-3 см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 ИНЧИ)Што Добивате : 1 парчиња женски фустан ве молиме споредете Ги Големините На Деталите Со Вашите Пред Вас !!!Дебелина : Стандардно Вклопување : Одговара на големината материјал : Полиестерска Сезона : Summer Size US Size UK Size EU Size Bust Sleeve Length S483290cm/35.4"23cm/9.06"143cm/56.30"M6103496cm/37.80"23.5 cm/9.25"144cm/56.69"L81236101cm/39.76"24cm/9.45"145cm/57.09"XL101438106cm/41.73"24.5 cm/9.65"146cm/57.48"XXL121640111cm/43.70"25cm/9.84"147cm/57.87"XXXL141842116cm/45.67"25.5 cm/10.04"148cm/58.27"XXXXL162044121cm/47.64"26cm/10.24"149cm/58.66"XXXXXL182246126cm/49.61"26.5 cm/10.43"150cm/59.06"Size : Големина На СУС : 4uk Големина : 8eu Големина : 32 Bust : 90cm/35.4"Ракав : 23cm/9.06"Должина : 143cm/56.30"Големина : Mus Големина : 6uk Големина : 10eu Големина : 34 Bust : 96cm/37.80"Ракав : 23.5 cm/9.25"Должина : 144cm/56.69"Големина : LUS Големина : 8 UK големина : 12 EU ГОЛЕМИНА : 36 BUST : 101cm/39.76"Ракав : 24cm/9.45"должина : 145cm/57.09"големина : xlus Големина : 10uk големина : 14eu големина : 38bust : 106cm/41.73"Ракав : 24.5 cm/9.65"должина : 146cm/57.48"ГОЛЕМИНА : XXLUS ГОЛЕМИНА : 12 UK ГОЛЕМИНА : 16eu големина : 40bust : 111cm/43.70"ракав : 25cm/9.84"должина : 147cm/57.87"ГОЛЕМИНА : XXXLUS ГОЛЕМИНА : 14uk големина : 18eu големина : 42bust : 116cm/45.67"ракав : 25.5 cm/10.04"должина : 148cm/58.27"ГОЛЕМИНА : xxxxlus големина : 16uk големина : 20eu големина : 44bust : 121cm/47.64"ракав : 26cm/10.24"ДОЛЖИНА : 149cm/58.66"големина : xxxxxlus големина : 18uk големина : 22eu големина : 46bust : 126cm/49.61"ракав : 26.5 CM/10.43"ДОЛЖИНА : 150СМ/59.06" женски секојдневен фустан. Сосема нов и издржлив.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Секојдневен Цветен Принт Со Долги Ракави И Елегантен Темперамент Фустан За Половината Летни Фустани За Високи Жени Ист
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Секојдневен Цветен Принт Со Долги Ракави И Елегантен Темперамент Фустан За Половината Летни Фустани За Високи Жени Ист

 Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате Ако не сте сигурни во големината, ве моли�

DEN 128.00
Јсаирл Ноќта На Вештерките Костими За Жени Гроздобер Средновековен Елегантен Гот Плус Големина Фустани Косплеј Партија Стемпанк
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јсаирл Ноќта На Вештерките Костими За Жени Гроздобер Средновековен Елегантен Гот Плус Големина Фустани Косплеј Партија Стемпанк

✿Мрежест фустан датум ноќна облека за жени фустан од рамо макси фустан за жени плус големинацрн фустан

DEN 2.67