• Ново
Хемотон Постави Брз Прашка Пак Игра Прашка Игри Играчка Маса Битка Хокеј На Мраз Игра

Хемотон Постави Брз Прашка Пак Игра Прашка Игри Играчка Маса Битка Хокеј На Мраз Игра

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Опис. Овој производ е збир на хокеј игра одбор, изработен од премиум материјал, кој е практичен и издржлив. Содржи табла за игри и шаховски фигури од 20 парчиња. Овој сет на друштвени игри ќе ги предизвика умовите на децата и возрасните, носејќи ви вие и вашите деца многу позабавно. . Карактеристики. - Боја : Избрана Боја. - Материјал : Дрво. - Големина : Околу 54х29х2, 5см/21, 22х11, 4х0, 98 инчи. - Сечење и печатење дрво, заштита на животната средина, фина изработка. - Полирана, мазна површина не ги повредува рацете. - Новина офанзива и одбранбена игра играчки со силна забава. - Постојат 20 парчиња со 4 бои, кои можат да се заменат. - Погоден за интеракција родител-дете, забава и забава, игри со двајца играчи на маса, може да им се дадат на другите како подарок. Сечење и печатење дрво, заштита на животната средина, фина изработка. Полирана, мазна површина не ги повредува рацете. Новина офанзива и одбранбена игра играчки со силна забава. Постојат 20 парчиња со 4 бои, кои можат да се заменат. Погоден за интеракција родител-дете, забава и забава, игри со двајца играчи на маса, може да им се дадат на другите како подарок.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бела Вита Сатара Слајд сандали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бела Вита Сатара Слајд сандали

Сатарата од Бела Вита е сериозно толку забавно! Горените се достапни или во класични летни ткаенини или

DEN 2.00
Диск Сопирачка Рампа Во Собата
  • Ново
Оценка на клиентот:

Диск Сопирачка Рампа Во Собата

ПОДЛОГА ВО СОБАТА, FRT ДИСК BRK Диск Сопирачка Рампа Во Собата Одговара : 20092017 CHEVROLET TRAVERSE 20072016 GMC AADIA 20082017 BUICK �

DEN 427.36
Јуни Ерика Вес 'Seaside Sandpipers IV' Canvas Art
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јуни Ерика Вес 'Seaside Sandpipers IV' Canvas Art

Уметник : Јуни Ерика Вес Тема : Стујство на животни : Модерни и современи проодни типови : галерија обвитк

DEN 0.33
Урбана Универзална Водоотпорна Торбичка За Мобилни Телефони Случај За Сува Торба Дизајнирана За Нокиа 7. Совршено Одговара За
  • Ново
Оценка на клиентот:

Урбана Универзална Водоотпорна Торбичка За Мобилни Телефони Случај За Сува Торба Дизајнирана За Нокиа 7. Совршено Одговара За

Урбанкс Универзална Водоотпорна Торбичка За Мобилни Телефони Случај За Сува Торба Дизајнирана За Nokia 7.1

DEN 217.44