• Ново
Хартија за печење - Разноврсна, нелеплива, Перфорирана, Повеќекратна Маст За Печење, Кујнски Прибор

Хартија за печење - Разноврсна, нелеплива, Перфорирана, Повеќекратна Маст За Печење, Кујнски Прибор

Buyers rating:
DEN 95.84

Износ

Опис : нашата хартија за печење е водоотпорна, отпорна на масло и нелеплива, што го олеснува отстранувањето на храната и одржувањето на вашата храна убава и вкусна.Изработена од 100% дрвена каша за храна, таа е безбедна и еколошка, можете да готвите за вашето семејство со доверба. Хартијата за печење може да се користи за поставување храна кога треба да печете и пржете.Изработен од материјал од дрвена пулпа, тој е еколошки.Постојат 8 различни големини за да изберете from.It погоден е за кујна, менза и ресторан, итн.Име на предметот : Хартија За Печење Материјал : Дрвена Пулпа Карактеристики : отпорен На Масло, Одделение За Храна, Широко Користенодетали За Големина : О : 15 см/5,91" (Прибл.). Б : 16см/6.3 " (Прибл .). В : 18см/7.09" (Прибл.). Д : 19см/7.48" (Прибл.). Е : 20см/7.87 " (Прибл .). F : 22cm/8.66" (Прибл.). Г : 23см/9.06" (Прибл.). Н : 25см/9.84" (Прибл.) Забелешки : количината е околу 100 парчиња, поради рачна пресметка, количината може да има 1-5 парчиња повеќе или помалку, се надевам дека ќе разберете, благодарам.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 100 х Хартија За Печење нашата хартија за печење Е водоотпорна, отпорна на масло и нелеплива, што го олеснува отстранувањето на храната и одржувањето на вашата храна да изгледа убаво и вкусно. Изработена од 100% дрвена каша за храна, таа е безбедна и еколошка, можете да готвите за вашето семејство со доверба. Хартијата за печење може да се користи за поставување храна кога треба да печете и пржете. Изработен од материјал од дрвена пулпа, тој е еколошки. Постојат 8 различни големини од кои можете да изберете. Таа е погодна за кујна, кантина и ресторан, итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

1.36 кт Круг Намалување Црвено Симулирани Рубин 14к Роза Бело Злато Гравирање Изјава Невестинска Годишнина Ангажман Свадба Прстен
  • Ново
Оценка на клиентот:

1.36 кт Круг Намалување Црвено Симулирани Рубин 14к Роза Бело Злато Гравирање Изјава Невестинска Годишнина Ангажман Свадба Прстен

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

DEN 2.67
Женски Секојдневен Печатење На Ревер Долги Ракави Тренд Костум Јакна Елегантна Office Зима Канцеларија Кардиган Улична Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Секојдневен Печатење На Ревер Долги Ракави Тренд Костум Јакна Елегантна Office Зима Канцеларија Кардиган Улична Облека

Големина : С Биста : 96см / 37,80" Должина : 68см / 26,77" Ракав : 59см / 23,23" Големина : М Биста : 101см / 39,76" Должина : 69,2 с�

DEN 431.84
Авамо Девојка Пеперутка Печатење Качулка Палто Долги Ракави Долна Облека Повик Надолу Јакна Девојки Отворено Пуфер Палта Темносина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Авамо Девојка Пеперутка Печатење Качулка Палто Долги Ракави Долна Облека Повик Надолу Јакна Девојки Отворено Пуфер Палта Темносина

Опис : Пол : Деца, Девојки Стил : Деца Девојки Со Качулка Јакна Со Патент, Пуфер Капут, Fall Зима Надолу Палто

DEN 287.36
Женски Костим За Капење Комплет Долни Шорцеви Со Висок Струк Гаќи Раширено Дно Танкини Дами Женски Стилски Рекреативни Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Костим За Капење Комплет Долни Шорцеви Со Висок Струк Гаќи Раширено Дно Танкини Дами Женски Стилски Рекреативни Облека

Големина : С Сад Големина : 4 Велика Британија Големина : 8 ЕУ Големина : 32 Половината : 72см / 28.35" Должина : 27с

DEN 2.33
Дизајнер 14к Бело Злато Шарм На Распетие Исечен Со Дијаманти Изработен Во Соединетите Држави-Накит Од Креации Од Сладок Грашок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дизајнер 14к Бело Злато Шарм На Распетие Исечен Со Дијаманти Изработен Во Соединетите Држави-Накит Од Креации Од Сладок Грашок

14к Бело Злато шарм на Распетие исечено Со Дијамантовој Стручно Дизајниран Накит : Приврзоци Цврст, Фрле�

DEN 1.33
Полнач За Батерии За Камера Полнач За Батерии Со Еден Слот Пренослив Полнач За Батерии За Полнач За Батерии За Камера За Никон
  • Ново
Оценка на клиентот:

Полнач За Батерии За Камера Полнач За Батерии Со Еден Слот Пренослив Полнач За Батерии За Полнач За Батерии За Камера За Никон

полнач за батерии за камера полнач за батерии со еден слот пренослив полнач за батерии за полнач за бате

DEN 279.84
Машки Дуксери И Дуксери - Монро Вајз
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машки Дуксери И Дуксери - Монро Вајз

Машки Дуксери и Дуксери Дуксер Монро Вајсед Јунисекс Екипаж 8 мл. / yd2 (САД) 13.3 мл. / Lvd( CA), 50 / 50 preshrunk памук / �

DEN 358.24
Јувеиксионг Дуксер Ромпер За Новороденче Девојче Момче Со Долги Ракави Врат На Екипажот Еднобојно Боди Есенски Зимски Пуловер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јувеиксионг Дуксер Ромпер За Новороденче Девојче Момче Со Долги Ракави Врат На Екипажот Еднобојно Боди Есенски Зимски Пуловер

Бебе момчиња и девојки мода еднобојни долги ракави ромпер текстурата е мека и раката се чувствува дел�

DEN 148.32