• Ново
Деца од Garanimals Момци со долги ракави Термички мета, 2-пакувања, големини 4-10

Деца од Garanimals Момци со долги ракави Термички мета, 2-пакувања, големини 4-10

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Двојно забава со 365 деца од Гаранималс со две пакувања на тимови. Кул додаток на неговата обична колекција, оваа мулти-пакет има една термичка мета и една спортска раглан мета. Супер-мека и удобна, спарете се со омилените фармерки или џогери и тој е подготвен да го започне својот ден. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : две тимови. Карактеристики на ти 1 : опуштено вклопување; екипаж; стил на пуловер; долги ракави со манжетни со ребра; графички однапред; текстура на вафли. Карактеристики на Tee 2 : опуштено вклопување; екипаж; стил на пуловер; Долги ракави на рагла со варсити ленти. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.88038. Долг ракав, 2-пакет за момчиња од 365 деца од Гаранималс.

Карактеристики

Производи во категоријата