• Ново
Деца од Garanimals Girls Ruffle T-Shirt, 2-пакет, големини 4-10

Деца од Garanimals Girls Ruffle T-Shirt, 2-пакет, големини 4-10

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Двапати убаво со 365 деца од маицата на гаранлимали. Слатко стилизирана, Гаранималс зема основна мета и го прави важен со рафли на рафли. Супер удобно, оваа мета е направена во мека мешавина од памук, па никогаш нема да се жали на чешање! Постојат забавни графички и смели печати за избор, и најдобриот дел? Добивате две тимови со овој мулти-пакет за заштеда на пари. Само на. Материјал : 60% памук/40% полиестер; Ребреста : 57% памук/38% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : две маици. Големина : Моделот носи големина 6. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : долги ракави со рафли на рафли. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Супер-меко чувство; Вклучува графички и стилови на печатење. Девојки руфле маица 2-пакет од 365 деца од Гаранималс.

Карактеристики

Производи во категоријата