• Ново
Деца од Garanimals Boys Jamper Reece Pontans Pants, големини 4-10

Деца од Garanimals Boys Jamper Reece Pontans Pants, големини 4-10

Buyers rating:
DEN 303.84

Износ

365 деца од панталоните за џемпери од џемпери на Гаранималс се меки, пријатни и подготвени да се тркалаат. Добредојдовте додаток на неговата секојдневна гардероба, овие кадифен руно панталони се повлекуваат со леснотија и се мешаат и се совпаѓаат со сите негови омилени тимови, Хенли и кошули. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклопување : опуштено; Заштитена нога. Затворање : стил на влечење; Еластична лента за половината со врзана вратоврска. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : еластични манжетни; кадифен изглед и чувство. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.88038. Панталони со џогер за момчиња од 365 деца од Гаранималс.

Карактеристики

Производи во категоријата