• Ново
Деца од Гаранималс Момци плетени џогери, 2- пакет, големини 4-10

Деца од Гаранималс Момци плетени џогери, 2- пакет, големини 4-10

Buyers rating:
DEN 240.00

Износ

Пријатни до 365 деца од плетените џогери на Гаранималс. Нудејќи одличен изглед и тотална удобност, овие сигурно ќе бидат неговите нови омилени. Овие панталони за влечење лесно се мешаат и се совпаѓаат со сите негови омилени тимови за обичен изглед за училиште или пошироко. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : два пара џогири. Вклопување : опуштено; Заштитена нога. Затворање : стил на влечење; Еластична лента за половината со врзана вратоврска. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Еластични манжетни. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.88038. Patогер панталони 2-пакувања за момчиња од 365 деца од Гаранималс.

Карактеристики

Производи во категоријата