• Ново
Деца од Garanimals Девојки од ребра панталони, 2-пакувања, големина 4-10

Деца од Garanimals Девојки од ребра панталони, 2-пакувања, големина 4-10

Buyers rating:
DEN 303.84

Износ

Талент за пожари. 365 деца од панталоните на „Гаранималс“ ставија стилски вртеж на нејзината облека на денот. Нудејќи кул разгорена нога и леснотија, овие панталони сигурно ќе се носат на повторување. Малку исечени со ребрести текстура, овие панталони изгледаат одлично со маички и џемпери, патики и чизми. Со други зборови, таа може да ги носи со сè и сè, толку среќа за вас, добивате две! Само на. Материјал : 57% памук/38% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : два пара панталони. Големина : Моделот носи големина 6. одговара : вграден; Флејска нога. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Ребреста текстура. Панталони со ребрести панталони 2-пакувања за девојчиња од 365 деца од Гаранималс.

Карактеристики

Производи во категоријата