• Ново
Деца од Гаранималс момчиња платно шорцеви, големини 4-10

Деца од Гаранималс момчиња платно шорцеви, големини 4-10

Buyers rating:
DEN 447.84

Износ

Совршено секојдневно кратко! Овие шорцеви од платно од 365 деца од garanimals доаѓаат во лесен стил на влечење со затегната еластична лента за половината за дополнителна удобност. Пар со омилените гаранмали и врвови за кул облека што ќе ја сака. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината и влечење за удобност. Ockебови : Две џебови на страните. Карактеристики : мазна ткаенина од платно. 365 деца од шорцеви за платно на Гаранималс за момчиња.

Карактеристики

Производи во категоријата