• Ново
Автомобилски Допир Боја Пенкало за Вашиот Мицубиши Автомобил Камион-Мајмун Сребрена Металик А

Автомобилски Допир Боја Пенкало за Вашиот Мицубиши Автомобил Камион-Мајмун Сребрена Металик А

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Нашата премиум автомобилска облога во боја на палто обезбедува одлична боја за совпаѓање ВО БОЈА НА ОЕМ, која ја усовршивме повеќе од 30 години. Ние гарантираме дека нашата оригинална оем квалитетна автомобилска боја за допир ќе биде совршено усогласена со бојата. Ве молиме запомнете : сите бои бараат проѕирен слој за да се заврши и заштити бојата. Нашата Висококвалитетна Основна боја за Палто брзо се суши до мат финиш, кој потоа може да биде јасен обложен до извонреден сјај со голема издржливост. Нашите Големини : Пенкало, 2оз Тегла, 12оз Спреј, Пинта, Кварт Придобивки Лесен за нанесување. Брзо се суши. Неспоредлива покриеност и маскирање оем боја натпревар гаранција Автомобилски Допир Боја Пенкало за Вашиот Mitsubishi Автомобил / Камион - Врвот Сребрена Металик А31 ( Основен Слој ).

Карактеристики

Производи во категоријата

Допрете Го Основниот Капут Плус Проѕирен Капут Плус Комплет За Боја За Прскање Со Прајмер Компатибилен Со Барбера Црвен Металик
  • Ново
Оценка на клиентот:

Допрете Го Основниот Капут Плус Проѕирен Капут Плус Комплет За Боја За Прскање Со Прајмер Компатибилен Со Барбера Црвен Металик

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

DEN 1.33