• Ново
Спектрални Бои Компатибилна Замена За Форд Бт Темна Страна Металик: оз. База и Јасно Допир Боја Спреј Одговара изберете: ФОРД ФУЗИЈА, 2014-ФОРД ЕКСПЛОРЕР

Спектрални Бои Компатибилна Замена За Форд Бт Темна Страна Металик: оз. База и Јасно Допир Боја Спреј Одговара изберете: ФОРД

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Кодот во боја обично се наоѓа на налепницата ВИН На Возачката Врата Секогаш користете Промотор За Адхезија за пластични браници и огледала.Прајмерот е само за метални површини или за пополнување на длабоки гребнатини на пластика откако ќе се нанесе промотор за адхезија. Спектрални Бои е Регистриран Бренд На Спектрални Бои ДОО. Висококвалитетен Аеросол, Боја За Прскање На Допир. Лесно За Нанесување. Супер Издржлив Финиш. Вентилатор Шема Спреј Млазницата. Вклучена Е Дополнителна Млазница. Вклучени Се Детални Упатства. Спреј/Боја Тест Картичка Вклучени. Одговара Изберете : 2014 ФОРД ФУЗИЈА 2014-2015 ФОРД ЕКСПЛОРЕР 2014-2015 ФОРД БИК и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата