• Ново
Допрете Едностепена Боја За Прскање Компатибилна Со Регреј Металик Џулија Алфа Ромео

Допрете Едностепена Боја За Прскање Компатибилна Со Регреј Металик Џулија Алфа Ромео

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено прскање за да се обезбеди најдобра можна завршница. Секоја единица за прскање бара помалку од 2 мл еколошки погон за прскање до 16 мл боја. Нашите сопствени мешани едностепени бои доаѓаат во посебно шише отпорно на растворувач кое директно се поврзува со единицата за преовладувачка моќност. Комерцијалната единица за напојување на превал обезбедува супериорна атомизација на бојата и дава најмазна можна аеросолна завршница. Како и секогаш, сите наши производи Се Направени во САД! Најдобар квалитет допир (допир) боја на пазарот!. Надворешен Код За Боја : 082Б. За : Регреј Металик Алфа Ромео Џулија. Вклучува Една Фаза. Направени во САД!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Допрете Го Основниот Капут Плус Комплет За Боја За Прскање Со Проѕирно Палто Компатибилен Со Лесна Антилопа Металик Осумдесет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Допрете Го Основниот Капут Плус Комплет За Боја За Прскање Со Проѕирно Палто Компатибилен Со Лесна Антилопа Металик Осумдесет

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

DEN 383.84
Допрете Го Основниот Капут Плус Проѕирен Капут Плус Комплет За Боја За Прскање Со Прајмер Компатибилен Со Проѕирни Бели Мотори
  • Ново
Оценка на клиентот:

Допрете Го Основниот Капут Плус Проѕирен Капут Плус Комплет За Боја За Прскање Со Прајмер Компатибилен Со Проѕирни Бели Мотори

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

DEN 0.33