• Ново
Допрете Едностепена Боја За Прскање Компатибилна Со Темно Кафеава Металик Дипломат Монако Тренер

Допрете Едностепена Боја За Прскање Компатибилна Со Темно Кафеава Металик Дипломат Монако Тренер

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено прскање за да се обезбеди најдобра можна завршница. Секоја единица за прскање бара помалку од 2 мл еколошки погон за прскање до 16 мл боја. Нашите сопствени мешани едностепени бои доаѓаат во посебно шише отпорно на растворувач кое директно се поврзува со единицата за преовладувачка моќност. Комерцијалната единица за напојување на превал обезбедува супериорна атомизација на бојата и дава најмазна можна аеросолна завршница. Како и секогаш, сите наши производи Се Направени во САД! Најдобар квалитет допир (допир) боја на пазарот!. Надворешен Код За Боја : DP5323. За : Темно Кафеава Металик Монако Тренер Дипломат. Вклучува Една Фаза. Направени во САД!.

Карактеристики

Производи во категоријата