• Ново
Допрете Едностепена Боја За Прскање Компатибилна Со Магна Челик Металик Ескалад Кадилак

Допрете Едностепена Боја За Прскање Компатибилна Со Магна Челик Металик Ескалад Кадилак

Buyers rating:
DEN 383.84

Износ

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено прскање за да се обезбеди најдобра можна завршница. Секоја единица за прскање бара помалку од 2 мл еколошки погон за прскање до 16 мл боја. Нашите сопствени мешани едностепени бои доаѓаат во посебно шише отпорно на растворувач кое директно се поврзува со единицата за преовладувачка моќност. Комерцијалната единица за напојување на превал обезбедува супериорна атомизација на бојата и дава најмазна можна аеросолна завршница. Како и секогаш, сите наши производи Се Направени во САД! Најдобар квалитет допир (допир) боја на пазарот!. Надворешен Код За Боја : ГХА. За : Магна Челик Металик Кадилак Ескалада. Вклучува Една Фаза. Направени во САД!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Допрете Го Основниот Капут Плус Проѕирен Капут Плус Комплет За Боја За Прскање Со Прајмер Компатибилен Со Проѕирни Бели Мотори
  • Ново
Оценка на клиентот:

Допрете Го Основниот Капут Плус Проѕирен Капут Плус Комплет За Боја За Прскање Со Прајмер Компатибилен Со Проѕирни Бели Мотори

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

DEN 0.33