• Ново
Бои Компатибилни Со Хјундаи Акцент 2003 - Точниот Натпревар Допир Боја Јасно Буквар И Основен Комплет

Бои Компатибилни Со Хјундаи Акцент 2003 - Точниот Натпревар Допир Боја Јасно Буквар И Основен Комплет

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Поправете ги оние досадни гребнатини, чипови и повеќе Со Бои од ER сјајна завршна боја допрете боја за автомобили. Нашиот оем точен натпревар хјундаи (WS Бурна Сива Металик) автоматската боја е брзо сушење, супер издржлива и лесна за нанесување. Продаваме автентична уретанска подлога исто како и оригиналната ЗАВРШНИЦА на ВАШИОТ автомобил.Ние сме познати по нашиот "Совршен Натпревар" допрете автомобилски бои. Ние се гордееме со нашиот висок квалитет Направен во производите За автоматска боја ВО САД, конкурентни цени и извонредна услуга за клиентите. Секоја тегла боја за автомобил е измешана по нарачка и бојата гарантирано одговара на оригиналната оем завршница на вашиот автомобил, камион или ТЕРЕНЕЦ хјундаи. Нашите бои може да се користат со апликации за воздушни четки. Нашиот квалитетен проѕирен капут одлично ја подобрува и заштитува бојата за допир за автомобили. Добијте Го Остатокот или Зграпчете Го Најдоброто! Pain Бои Тегла Допир Боја е одлична за помали поправки на браници, браници и врати. Не го гледаш твојот код за боја? Проверете го нашето видео "како да го најдете вашиот Код ЗА Боја НА Хјундаи" на нашата веб-страница или контактирајте не. Нашите лесни за употреба и достапни производи за боја за допир на автомобилот можат да ги поправат сите видови карпести чипови и гребнатини на клучот на бојата на вашиот ХЈУНДАИ. Поправете го вашиот браник, браник, хауба, четвртина панел, покрив и многу повеќе. Hyundai (WS Stormy Греј Металик) Допир Тегла / Clr/Буквар/Prep Kit комплет вклучува : комплетен комплет за поправка на сите рок чипови и dings . Тегла Боја 0.25 мл . Тегла Јасен Слој 0.25 мл . Тегла Буквар 0.25 мл . Пар Нитрилни Ракавици . 2 мл Шише Восок И Отстранувач На Маснотии . 6 Премиум Апликација Даберс . 1 Крпа за продавница без Влакненца. Нашите САМОСТОЈНИ бои одат понатаму и се применуваат полесно. Заштедете време и избегнувајте скапи продавници за тело. Насликајте како професионалец користејќи ги нашите комплети за поправка на автомобилски автомобили и камиони со врвен квалитет. Погледнете ги и нашите видеа "Како-До" на нашата веб-страница. Не го гледаш твојот код за боја? Можеме да одговараме на која било БОЈА НА ОЕМ за која било марка/модел.

Карактеристики

Производи во категоријата