• Ново
Кортни Име Нараквица Злато Вкусен Почетно Име Синџир Нараквици За Девојки Дипломирање Подарок

Кортни Име Нараквица Злато Вкусен Почетно Име Синџир Нараквици За Девојки Дипломирање Подарок

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Почетна нараквица за помал зглоб со срцев шарм. Прекрасна нараквица за накит за најдобри пријатели, мајка, ќерка, сестра, деверуша. Совршени подароци за Роденден, Дипломирање, Ден на Мајката, Денот на Вљубените, Божиќ, Свадба, Свршувачка, Годишнина. Материјал : Нерѓосувачки Челик со 18к Позлатен. Должина на синџирот : 7,87 инчи, вклучувајќи продолжен синџир. Големина на името : околу 15мм х 17мм, Дебелина На Шарм : 1мм, Тежина : 2грама. Испорака : 10-25 дена, испратени Од Кина. Било какви проблеми, Ве молиме Контактирајте не во секое време.

Карактеристики

Производи во категоријата

Студел индустрии Зимски животински животни животни снегулки графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Студел индустрии Зимски животински животни животни снегулки графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност,

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 3.33
1п Приклучок За Светло За Трепкач
  • Ново
Оценка на клиентот:

1п Приклучок За Светло За Трепкач

WVE е водечки извор на напредни компоненти за електроника на возила за апликации за замена во автомобилс�

DEN 223.84