• Ново
Лиска екстремна удобност на Ли Машки

Лиска екстремна удобност на Ли Машки

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Lee Men's Extreme Comfort Comfort Slim Pant Оди од канцеларијата до последователни часови во серијалот за перформанси на Ли, екстремно удобност, тенок пант. Одликувајќи се со дизајн од 4 џеб, овие панталони имаат рамен фронт, поштенски летало со затворање на копчињата и седат веднаш под природната половината. Тие се прилагодени за тенок вклопување низ колкот и бутот со заострен отвор на ногата, и ткаенина за влага за влага, која исто така е отпорна на брчки. Овие панталони се конструирани од ткаенина за истегнување на перформансите, кога се спарени со екстремната флексибилна лента за половината, ви овозможува да седите, да се наведнувате, крцкате и да се движите околу вашиот ден со леснотија. Современиот стајлинг спарен со софистицирани детали за екстремни удобност ги прави овие панталони суштински додаток на плакарот на секој современ човек. Историјата на тексас е вткаена во марката Ли. Како една од оригиналните американски компании за тексас, Ли повеќе од 130 години изработува намерни дизајни. Основана во 1889 година, наследството на Ли е исполнето со модни први обележани со иновативни вклопувања, силуети за дефинирање на ерата и легендарни детали. Без разлика дали ги облекува каубоите, фабричките работници или филмските starsвезди, безвременскиот стил на Ли отсекогаш бил направен за многумина, а не за малкумина. Денес, посветеноста на Ли за автентичност, вклопување и квалитет, заедно со неговиот познат пионерски дух и непопустлив оптимизам, создадоа генерации на лојалисти на брендот низ целиот свет. Тенок вклоп. Изведба на ткаенина за истегнување. Екстремен флексибилен половински лента. Влага за губење. Брчки престојуваат. Затворање на копчињата и летање со патент. Увезени. 97% памук, 3% спандекс.

Карактеристики

Производи во категоријата