• Ново
Хенес машка термичка екипа на вафли и XTemp Cozy Fleece Claid Pant

Хенес машка термичка екипа на вафли и XTemp Cozy Fleece Claid Pant

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Овој плетен врвот на Hanes X-Temp Waffle и Micro Fleece Pant ви дава крајна комбинација на перформанси и удобност за да не мора да избирате помеѓу двете. Со технологијата X-Temp, плетениот врвен врв на вафли ќе се прилагоди на вашата температура и ќе ве загрее кога ќе стане студено, или ќе ве олади кога ќе се загреете. Спарен со врвот е координативна микро руно пан, која ќе ви го даде истото чувство на силно чувство што сте го добиле од омиленото ќебе за детство. Плус, еластичната лента за половината и влечењето на Ханес Комфортекс овозможуваат прилагодено вклопување и поголема слобода на движење, без разлика дали го носите овој сет во кревет или само да дневно околу куќата на вашиот слободен ден. Сет за спиење со 2 парчиња; Вафл плетена ткаенина врвот; Без ознака за дополнителна удобност; Џебови од страничен цвест на дното; Comfortflex еластична лента за половината и влечење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ildiko neer 'Shyness' Canvas Art
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ildiko neer 'Shyness' Canvas Art

Уметник : Хардик Пандијасубјект : Фигуративестил : Модерни многу фотографи, чии дела сега висат во уметн�

DEN 0.67
Boho Living Arielle In. Декоративна перница
  • Ново
Оценка на клиентот:

Boho Living Arielle In. Декоративна перница

Донесете ја радоста на летото во вашиот дом со колекцијата на крајбрежниот вез на Бохо Ливинг...

DEN 595.20
Лесна удобна удобност за удобност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лесна удобна удобност за удобност

Харт по лесна улица е лизгање на мазга во која има асиметрична каиш и детална детали Willе уживате во лесн�

DEN 2.33