• Ново
Дорман Предната Страна На Возачот Надворешната Рачка На Вратата Одговара изберете: 2007-ТОЈОТА ТУНДРА, 2008 - ТОЈОТА СЕКВОЈА

Дорман Предната Страна На Возачот Надворешната Рачка На Вратата Одговара изберете: 2007-ТОЈОТА ТУНДРА, 2008 - ТОЈОТА СЕКВОЈА

Buyers rating:
DEN 3036.16

Износ

Надворешна Рачка На Вратата Предни Левичари : 07-19 Тојота Тундра, 08-16 Тојота Секвоја Дорман 81299 Надворешна Рачка На Вратата За Избрани Модели На Тојота, Мазен Црн изглед на Појавување - оваа замена на надворешната рачка на вратата беше специјално дизајнирана да изгледа и да функционира исто како и оригиналната рачка на одредени возила. Беспрекорна замена-Дизајнирана Да одговара на димензиите и спецификациите на рачката што дојде на залиха на возилото. Одлична вредност-Оригинален квалитет на опремата по пониска цена. Обезбедете вклопување - оваа рачка е специфична за положбата на возилото, затоа проверете двапати дали ја имате точната рачка за истата положба и страна на возилото што сакате да го замените. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Тојота Секвоја : 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016. Тојота Тундра : 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019. Дополнителни Карактеристики Боја : Мазна Црна. Материјал : Пластика.

Карактеристики

Производи во категоријата

Boho Living Arielle In. Декоративна перница
  • Ново
Оценка на клиентот:

Boho Living Arielle In. Декоративна перница

Донесете ја радоста на летото во вашиот дом со колекцијата на крајбрежниот вез на Бохо Ливинг...

DEN 595.20