• Ново
Тоа Е Чудо Дефризирачки Гел-Големина: оз

Тоа Е Чудо Дефризирачки Гел-Големина: оз

Buyers rating:
DEN 208.00

Износ

Што е тоа : битка разлетува со новиот Чудо Дефризирачки Гел, тоа е ново тајно оружје на 10. Што прави : кога времето не е на ваша страна, а непослушната коса е ваш непријател, нема трпение за неуправлива коса. Овој Чудотворен Гел за Дефризирање обезбедува навлажнувач кој го стабилизира нивото на влага во влакната на косата, што е од суштинско значење за припитомување на косата. За разлика од другите водечки гелови за дефризирање, оваа лесна формула ја гаси жедта на секоја поединечна жичка и ги измазнува подигнатите кутикули, како и го намалува кршењето и истурените краеви одвнатре кон надвор. Производот има благо држење за да ја издржи влажноста и временските елементи. Користен за права или виткана коса, овој водечки производ во индустријата е противотров за сите симптоми на саботажа на косата. Што друго треба да знаете : чудотворниот Гел за Дефризирање нуди : Уникатна Формула За Гелирано Масло; Лесна Формула; За Кадрава Коса Или Прави Стилови; Дефризира И Скроти Леталки; Дефинира Кадрици; Дава Неверојатен Сјај; Никогаш Мрсен; Условите Ја Подобруваат Управливоста; Го Контролира Природното Тело На Косата; Достапните Опции за Производи се како Што следува : Големина : 5 мл-тоа е Гел За Дефризирање од 10 Чуда; Го Балансира нивото На влага Во косата. Услови суви, нежни кадрици. Додава сјај.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фантоскоп мек корпур кадифе со памук со памук цврст квадрат за фрлање перница кутија со вметнат акцент декоративна за каучот,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фантоскоп мек корпур кадифе со памук со памук цврст квадрат за фрлање перница кутија со вметнат акцент декоративна за каучот,

За фантоскопот Фантоскопската корпорација е основана во 1992 година со цел да се појават како лидери во д�

DEN 2.67