• Ново
Време и време на женски врвни врвови на пинсстрип

Време и време на женски врвни врвови на пинсстрип

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Овој лесен и воздушен пинстрип на врвот од време и TRU е совршен за топли, летни денови. Собирањето на вратот и половината формира блусон силуета која ве одржува ладење додека создавате женски изглед, на врвот со слоеви ракави на капачето и заврши со трескава полите. Спарете го со времето и шорцевите за пинстрип (продадени одделно) за симпатична координирана облека. Исклучиво на. Материјал : 55% постелнина/45% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : пуловер. Ракави : слоевити ракави на капачето. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Лесна ткаени ткаенина; собрани деколте и еластична половината; трепка полите. Women'sенски пинстрип на врвот од време и Tru.

Карактеристики

Производи во категоријата

Јубатуо Женски Кардиган Женска Кошула Блуза Надворешна Облека Печатење Ракав Со Половина Должина Секојдневен Празник Основни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јубатуо Женски Кардиган Женска Кошула Блуза Надворешна Облека Печатење Ракав Со Половина Должина Секојдневен Празник Основни

Дами Лабава Секојдневна Печатена Кошула Од Чипка Со Чипка Од Пет Четвртини Кардиган Врвни Розови Карак�

DEN 431.84
Падот За Заштеди
  • Ново
Оценка на клиентот:

Падот За Заштеди

Модни Женски Секојдневни Дами Со Долги Ракави Дуксери Лабави Цврсти Врвови Карактеристики : 1.Карактери

DEN 239.84
Гаекув Пеплум Блузи За Жени Блузи Маици Со Кратки Ракави Маици Со Редовно Вклопување Маици Со Пуловер Цврсти Блузи Против Блузи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гаекув Пеплум Блузи За Жени Блузи Маици Со Кратки Ракави Маици Со Редовно Вклопување Маици Со Пуловер Цврсти Блузи Против Блузи

Гаекув Пеплум Блузи За Жени ВозбудаНатпревар Our Нашите врвови од пеплум се дизајнирани да бидат лесни з�

DEN 305.44