• Ново
Усмикси Неделни Зделки Зимски Маици За Жени Женски Врвови Заштита На Океанската Мода Лабави Лесни Пуловер Блузи Со Пуловер На Екипажот Обични Маици За Печатење Пе?

Усмикси Неделни Зделки Зимски Маици За Жени Женски Врвови Заштита На Океанската Мода Лабави Лесни Пуловер Блузи Со Пуловер На

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

дозвола под Продавница за Облека од 5 долари, Кликнете Овде Неделни Зделки За Зимски Маици За Жени Женски Врвови Кои Ја Штитат Модата На Океанот Лабави Лесни Блузи Со Пуловер На Вратот На Екипажот Обични Маици За Печатење Пеперутки Паѓаат 3/4 Врвови на Ракавите 2023 година. Материјал : 80%Полиестер, 20% Памук. Пол : Жени,Жени,Девојки,Девојки,Дама, Дами. Сезона : Зима/Fall/Aut/Спирнг. Стил : Мода/Секојдневен/Трендовски. Јака : Екипажот. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Модниот дизајн ве прави попривлечни. Одлично за секојдневна, дневна или фотосесија, исто така одлична идеја за вас покажете подароци. Изработен е од материјали,чувство На Мека рака, без никаква штета на вашата кожа. ВЕ МОЛИМЕ ЗАПОМНЕТЕ : . Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,. ви благодариме за разбирањето!. 1 инч = 2,54 см. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Дуксери Големина На Табелата. : Мала Биста : 96см/37.80" Ракав : 43см/16.93 "Должина : 65см/25.59". Големина. : Средна Биста : 100см/39.37 "Ракав : 44см/17.32 " Должина : 66см/25.98". Големина. : Голема Биста : 104см/40.94" Ракав : 45см/17.72 "Должина : 67см/26.38". Големина. : Х-Голема Биста : 108см/42.52 "Ракав : 46см/18.11 " Должина : 68см/26.77". Големина. : 2x-Голема Биста : 112cm/44.09" Ракав : 47cm/18.50 "Должина : 69cm/27.17" ❥ Удобен Материјал : овој обичен пуловер е изработен од 60% памук, 35% полиестер плус 5% Спандекс,тој е многу мек,удобен, еластичен и лесен.Лабавиот дуксер ќе тече кога одите и ќе се чувствувате меки против вашата кожа. ❥ Карактеристики : жените паѓаат зимски врвови.Маици, 3/4 Ракав,Вратот На Екипажот, Печатење На Пеперутка.Мода,секојдневен стил, мек и удобен за носење.Едноставниот дизајн го прави мода засекогаш. ❥Повод : Добро За излегување, одмор,одмор,забава,клуб,секојдневен живот,канцеларија,дом,работа,плажа,патување,ноќта на вештерките, божиќ и activities winter зима внатрешни и надворешни активности. ❥Појавување : женскиот дуксер може да биде поврзан со здолништа, хеланки, фармерки, патики, сандали, очила за сонце и капи за сонце.Како да одговараат на сите изгледаат добро.Совршено вклопување со фармерки, слаби фармерки, шорцеви, јакна, ве прават шармантни и слатки. ❥Упатство за перење : Предметот што треба да се мие рачно (внатре кон надвор) во ладна вода и сув рамен.Повеќе информации за големината ве молиме погледнете ја табелата со големини на сликата, препорачајте 1-2 големина нагоре. Ако имате какви било прашања во врска со облеката, слободно контактирајте не.Ние ќе го обезбедиме најдоброто решение за вас во рок од 24 часа.

Карактеристики

Производи во категоријата

Летен Заштеди Дозвола
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летен Заштеди Дозвола

женска облека смешни маици преголеми маици блузи за жени готска облека графички маици облека за жени об

DEN 287.84
Женски Ленени Врвови Памучна Мешавина Врат На Екипажот Летни Врвови Со Кратки Ракави Основни Маици За Туника Секојдневни Удобни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Ленени Врвови Памучна Мешавина Врат На Екипажот Летни Врвови Со Кратки Ракави Основни Маици За Туника Секојдневни Удобни

53"Клучни Зборови : лен кошули за жените,лен блузи, за жени,женска лен блузи,за жени лен кошула,лабава кошу

DEN 303.84