• Ново
Женски Кошули Без Ракави Возбудливи Врвови Лабави Врвови Обични Лабави Врвови Од Тантела Плисирани Врвови Секојдневни Летни Цветни Врвови

Женски Кошули Без Ракави Возбудливи Врвови Лабави Врвови Обични Лабави Врвови Од Тантела Плисирани Врвови Секојдневни Летни

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Женски Кошули Без Ракави Врвови Од Возбуда Лабави Врвови Лежерни Лабави Врвови Од Тантела Плисирани Врвови Секојдневни Летни Цветни Врвови Женски Кошули Без Ракави Елек Фустан Обични Лабави Печатени Врвови Без Ракави Врвови На Резервоарот За Вратот На Екипажот Опишете : Материјал : овој основен врв од туника е изработен од имитационен памук, кој е мек, удобен, еластичен, лесен, но не проѕирен. Машина за перење, брзо сушење, без избледување или намалување.Карактеристики : Без Ракави, рамна јака Со едно рамо, стилски набраздени возбудувања на предната и задната страна лесно го покриваат вашиот среден дел и долната област. Дишење одговара. Изберете од различни различни дизајни за печатење за да го покажете вашиот уникатен стил.Како да го носите : овој обичен врв без ракави од туника има тенок изглед за елегантен изглед кој подобро одговара на вашата фигура. Добро се комбинира со слаби фармерки или хеланки, шифон кардиган, палто, јакна или јога панталони.Применливи Прилики : Совршен за секојдневен живот секојдневно носење, семеен собир, одмор, шопинг, состаноци, забава, плажа, канцеларија, улица итн. Погоден за пролет, лето ,umn и зима.Големина : Пред да поставите нарачка, ве молиме погледнете ја "Табела со Големини" лево и препорачаната големина подолу.Вклучете : 1 врв без ракави внимавајте со горниот дел : миењето раце ќе го одржува подобро во добра состојба, не bleach Size USBust Length S4-691cm/35.83"55cm/21.65"M8-1095cm/37.40"56cm/22.05"L12-14101cm/39.76"57cm/22.44"XL16-18107cm/42.13"58cm/22.83" Size : SUS : 4-6 Bust : 91cm/35.83"Length : 55cm/21.65"Size : MUS : 8-10 Bust : 95cm/37.40"Length : 56cm/22.05"Size : LUS : 12-14 Bust : 101cm/39.76"Length : 57cm/22.44"Size : XLUS : 16-18 Bust : 107cm/42.13"Length : 58cm/22.83" Табела Со Големини : Големина : С САД : 4-6 Биста : 91см/35.83 "Должина : 55см/21.65" Големина : М САД : 8-10 Биста : 95см/37.40 "Должина : 56см/22.05" Материјал : 100% Шифон. Грижа : Машина За Перење. Земја На Потекло : Увезени. Фит : Опуштено. Тежина : Лесен. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Без Ракави. Џебови : Никој. Карактеристики : Обична Модна Женска Камизола.

Карактеристики

Производи во категоријата

Летни Женски Маици О-Вратот Обичен Чипка Панел Краток Ракав Слободно Време Врвот Маица Партија Дами Улична Облека Дневна Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Женски Маици О-Вратот Обичен Чипка Панел Краток Ракав Слободно Време Врвот Маица Партија Дами Улична Облека Дневна Облека

Големина : S Биста : 100cm / 39.37" Должина : 65cm / 25.59" Големина : M Биста : 105cm / 41.34" Должина : 66cm / 25.98" Големина : L Бист�

DEN 287.84
Јувул Женски Бизнис Обични Врвови Слатки Летни Врвови Женска Маица Краток Ракав Лето V-Вратот Обична Лабава Блуза Основни Маици
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јувул Женски Бизнис Обични Врвови Слатки Летни Врвови Женска Маица Краток Ракав Лето V-Вратот Обична Лабава Блуза Основни Маици

Карактеристики : 1 Карактеристики : Секојдневна Маица,Модна Маичка,Краток Ракав,Пуловер,Секојдневна Обл

DEN 3.33
Кошули За Жени Врвови Облечени Секојдневни Графички Секојдневни Вратот На Екипажот Трендовски Летни Врвови За Жени Слатки Врвови
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кошули За Жени Врвови Облечени Секојдневни Графички Секојдневни Вратот На Екипажот Трендовски Летни Врвови За Жени Слатки Врвови

Ywdj Ажурирање на Сезонски Производи ywdj има партнерски магацини на различни локации, така што може однапр

DEN 255.84
Јубатуо Женски Кардиган Женска Кошула Блуза Надворешна Облека Печатење Ракав Со Половина Должина Секојдневен Празник Основни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јубатуо Женски Кардиган Женска Кошула Блуза Надворешна Облека Печатење Ракав Со Половина Должина Секојдневен Празник Основни

Дами Лабава Секојдневна Печатена Кошула Од Чипка Со Чипка Од Пет Четвртини Кардиган Врвни Розови Карак�

DEN 431.84
Усмикси Неделни Зделки Зимски Маици За Жени Женски Врвови Заштита На Океанската Мода Лабави Лесни Пуловер Блузи Со Пуловер На
  • Ново
Оценка на клиентот:

Усмикси Неделни Зделки Зимски Маици За Жени Женски Врвови Заштита На Океанската Мода Лабави Лесни Пуловер Блузи Со Пуловер На

дозвола под Продавница за Облека од 5 долари, Кликнете Овде Неделни Зделки За Зимски Маици За Жени Женск�

DEN 1.33
Женски Модни Кошули Обични Лабави Блузи Маица Со Кружен Врат Капка Облека За Рамо За Девојчиња Маици Со Кратки Ракави Крајбрежни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Модни Кошули Обични Лабави Блузи Маица Со Кружен Врат Капка Облека За Рамо За Девојчиња Маици Со Кратки Ракави Крајбрежни

Женски Модни Кошули Обични Лабави Блузи Маица Со Кружен Врат Капка Облека За Рамо За Девојчиња Маици Со

DEN 319.84