• Ново
Нова Реплика На Тркала Од Алуминиумска Легура, Обработена Црна, Одговара-Форд Бегство

Нова Реплика На Тркала Од Алуминиумска Легура, Обработена Црна, Одговара-Форд Бегство

Buyers rating:
DEN 2560.00

Износ

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбеди На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, КАИ Нуди Нова Реплика На Алуминиумски Тркала Со Премиум Замена. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашето Постоечко Фабричко Тркало. Карактеристики Вклучуваат 19 Х 8, Велика Британија Офсет, 5 Двојно Зборуваше 5 Студ/Навртка, 108ММ БП, Машински/Црна. Тоа Одговара На Вашиот 2019-2019 Форд Бегство. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи 19 Х 8 Нова Реплика На Тркала Од Алуминиумска Легура, Обработена/Црна, Одговара На 2019-2019 Форд Бегство 19 Х 8, Офсет Во Велика британија, 5 Двојни Краци, 5 Обетки/Навртки, 108мм Шема На Завртки, Обработена Црна, Изработена од Алуминиум . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Навртки за навртки и Централно Капаче Не Се Вклучени . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Карактеристики

Производи во категоријата

NVIDIA GeForce Rt Графичка Картичка-GB GDDR6
  • Ново
Оценка на клиентот:

NVIDIA GeForce Rt Графичка Картичка-GB GDDR6

ЕВГА NVIDIA Ge Force RTX 3070 Графичка Картичка 8 GB GDDR6 1.50 GHz Јадро 1.73 GHz Поттик Часовник 256 Битна Ширина На Автобус�

DEN 5199.84