• Ново
Флолео Женски Врвови Дозвола Летна Маица Мода V - Вратот Цветни Печатени Туника Копчиња Шор Лив Се Занимава

Флолео Женски Врвови Дозвола Летна Маица Мода V - Вратот Цветни Печатени Туника Копчиња Шор Лив Се Занимава

Buyers rating:
DEN 331.04

Износ

Жени Мода V - Вратот Цветни Печатени Туника Блузи Копчиња Краток Ракав Маица ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики : 1. Материјал : Полиестер, Мек И Удобен2. Карактеристики : Краток Ракав, Печатење, Дневно, Моден Стил.3. Мека, растеглива ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост.4. Ќе биде совршено да се спарите со панталони, хеланки или фармерки за секојдневен, но трендовски изглед, погоден за сите сезони.5. Содржина на пакетот : 1 Х Женски Топпроизвод информации : Сезона : Пролет Летоumn Зимски Пол : Жени Прилика : Мода, Дневен Материјал : Должина На Полиестерблуза : Редовен Тип На Шема : Стил На Печатење : Мода, Лежерен} Материјал Е Изработен од удобен и дише материјал, одличен допир, удобен за носење, лесен материјал, но не грижете се за проѕирен, погоден за вашето секојдневно носење. Тој е многу мек, удобен, еластичен, лесен и одговара на вашата кожа. Questares q Обезбедуваат лесна удобност и мека топлина. Лесна мека ткаенина за удобна женственост, лесна за носење, без брчки, одлична за секојдневна внатрешна или надворешна облека, запознавање, одмор, дружење, совршена за жешките летни денови, давајќи ви стил и среќа. ①Прилика : шик и пријатен врв за лето. Оваа уникатна опуштена лабава маичка е стилско и елегантно парче за секојдневен секојдневен изглед и прилики. Совршен за секојдневен, шопинг, работа, тренингот, датира, улична облека, канцеларија, бизнис повик, основи, ноќта на вештерките партија, отворено, секојдневно носење, ве прават шармантни и кул. Совршена должина за хеланки, фармерки, шорцеви, панталони или хеланки за сите сезони!. ●Нега На облека ● се препорачува рачно/машинско перење во ладна вода, не сушете чисти, не сушете, не избелувајте. Ние се стремиме да ги направиме нашите клиенти задоволни од услугата и искуството, доколку имате какви било прашања, ве молиме кажете ни, благодарам. `+Совршен Подарок Се разбира, ова е исто така идеален подарок за вашата девојка, сопруга и ќерка! Сигурен сум дека ќе ви се допадне!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дрвени штанд со штанд
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дрвени штанд со штанд

Стапчињата за тезги се едно од најразновидните парчиња фитнес опрема што се достапни, обезбедувајќи пр�

DEN 1023.84