• Ново
Младински Мал Репка Црна Сан Франциско Гиганти Дијамант Крст Лилјаци Маица

Младински Мал Репка Црна Сан Франциско Гиганти Дијамант Крст Лилјаци Маица

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Вашето дете ќе биде подготвено да ги бодри Џиновите од Сан Франциско кога ќе ја фрлат Оваа Маица Со Дијамантски Крст со Ситна Репка. Шармантната графика претставува прекрасна промена од традиционалниот изглед и меката ткаенина ќе го одржува вашиот млад обожавател удобен за сите натпревари се додека тие среќно се вкорени, корен, корен за домашниот тим. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Марка : Мал Репка. Материјал : 100% Памук. Соодветна графика достапна и во големини за возрасни, мали деца и доенчиња. Машинско перење, сува сува ниска. Краток ракав. Графика за печатење на екранот.

Карактеристики

Производи во категоријата

Момчиња 6. оз. Маица Без Ознаки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Момчиња 6. оз. Маица Без Ознаки

100% Comfort Soft®cotton;Ashis99%cotton,1%polyester Safety Greenand Safety Orangeare60%cotton,40%polyester Light Steelis90%cotton,10%polyestercoverseamedneckwithlayflatcollarshouldertoshoul

DEN 396.64
Момчиња Перформанси Маица Пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Момчиња Перформанси Маица Пакет

100% плетена полиестерска маичка; етикета за пренос на топлина; својства На фитил aquafx®; Freshcare ® антимикроб�

DEN 495.84
БВШЕЛ ПРОИЗВОД
  • Ново
Оценка на клиентот:

БВШЕЛ ПРОИЗВОД

Направено толку тешко како што играат Направено со Удобностсофт® памук за максимална удобност...

DEN 319.20
Авденио Момчиња Кошули Дозвола За Облека Смешна Кошула За Мали Деца Подарок За Мајки Трендовски Детска Кошула Детска Маица Смешни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Авденио Момчиња Кошули Дозвола За Облека Смешна Кошула За Мали Деца Подарок За Мајки Трендовски Детска Кошула Детска Маица Смешни

Смешна Кошула За Мали Деца Подарок За Мајки Трендовски Детска Кошула Детска Маица Смешна Младинска Кош�

DEN 271.84
Момци оз.Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица 3931Б
  • Ново
Оценка на клиентот:

Момци оз.Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица 3931Б

100% памучен предизборен дрес; Пепелта е 98 / 2% памук / поли; ; Атлетската Хедер е 90 / 10 памучна поли; Црна хеде�

DEN 2.33