• Ново
Inktastic Тоа Е Мојот 5-Ти Роденден Еднорог Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Inktastic Тоа Е Мојот 5-Ти Роденден Еднорог Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Додадете малку магија на специјалниот ден на вашето малечко! Тоа Е мојата 5-ти Роденден Еднорог Дете Маица. Совршен за оние кои сакаат еднорози и виножита! Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Inktastic Тоа Е мојот 5-Ти Роденден Еднорог Дете Краток Ракав Маица Унисекс Mauve 5/6 T. Симпатична петти роденден подарок за вашата ќерка или внука!. Додадете малку магија на специјалниот ден на вашето малечко! Тоа Е мојата 5-ти Роденден Еднорог Дете Маица. Совршен за оние кои сакаат еднорози и виножита!. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. виножито божиќ пегаз 5 љубовник партија петгодишна внука внука кума дете предучилишна детска облека облека.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дете Мек Стил Дете Маичка Пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дете Мек Стил Дете Маичка Пакет

4.5 мл., 100% памук со прстен, ткаенина 30 / 1 висока густина на бод за помазно печатење на површината на вратот

DEN 259.04
Момчиња 6. оз. Маица Без Ознаки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Момчиња 6. оз. Маица Без Ознаки

100% Comfort Soft®cotton;Ashis99%cotton,1%polyester Safety Greenand Safety Orangeare60%cotton,40%polyester Light Steelis90%cotton,10%polyestercoverseamedneckwithlayflatcollarshouldertoshoul

DEN 559.52
Јплзи Мало Девојче Со Долги Ракави Маица За Печатење Со Овошје Со Дрвени Рабови На Ушите Врвни Панталони Лежалка Лабав Костум
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јплзи Мало Девојче Со Долги Ракави Маица За Печатење Со Овошје Со Дрвени Рабови На Ушите Врвни Панталони Лежалка Лабав Костум

Мало девојче со долги ракави Овошје Печатење Маица со дрвени уши работ врвот панталони салон лабава кос

DEN 112.00