• Ново
Момчиња 6. оз. Маица Без Ознаки

Момчиња 6. оз. Маица Без Ознаки

Buyers rating:
DEN 396.64

Износ

100% Comfort Soft®cotton;Ashis99%cotton,1%polyester Safety Greenand Safety Orangeare60%cotton,40%polyester Light Steelis90%cotton,10%polyestercoverseamedneckwithlayflatcollarshoulder-to-shouldertape;tag-freenecklabeldouble-игла шевовењепсијакомплициран Ханес Момчиња 6.1 мл. Таглес Маица 54500 (2 ПАКЕТ).

Карактеристики

Производи во категоријата

Маица, Момчиња И Машки Маици Хавајски Кошули За Мажи Кошула За Денот На Независноста Опуштено Вклопување На Екипажот Со Кратки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маица, Момчиња И Машки Маици Хавајски Кошули За Мажи Кошула За Денот На Независноста Опуштено Вклопување На Екипажот Со Кратки

️ € ●Висококвалитетни Маици€Нашите Кошули За Денот На Независноста за унисекс се направени од ткаени

DEN 271.84
Инктастична Среќна Нова Година
  • Ново
Оценка на клиентот:

Инктастична Среќна Нова Година

Прошетка Во Новата година со овие симпатична Среќна Нова година! Со Симпатична Пингвин Младинска Маица

DEN 271.84