• Ново
Денот На Свети Патрик Маица Со Долги Ракави За Момчиња Со Долги Ракави, Големини 12М-5Т

Денот На Свети Патрик Маица Со Долги Ракави За Момчиња Со Долги Ракави, Големини 12М-5Т

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

За среќното момче во вашиот живот! Тој може да биде празничен На Денот На Свети Педи со Оваа Маица Со Кратки Ракави со забавен графички принт и класичен дизајн на вратот на екипажот. Изработена во ткаенина од памучна мешавина, оваа маичка за момчиња е совршен врв за славење На Денот На Свети Патрик и носење пошироко заедно со неговите омилени фармерки, џогери или шорцеви! Материјал : 60% Памук/40% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Деколте : Екипажот. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Долго. Џебови : Никој. Карактеристики : Контраст графички печатење. Маица За Денот на момчињата Свети Патрик Од Патот за Славење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Момчиња 6. оз. Маица Без Ознаки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Момчиња 6. оз. Маица Без Ознаки

100% Comfort Soft®cotton;Ashis99%cotton,1%polyester Safety Greenand Safety Orangeare60%cotton,40%polyester Light Steelis90%cotton,10%polyestercoverseamedneckwithlayflatcollarshouldertoshoul

DEN 559.52
Јплзи Мало Девојче Со Долги Ракави Маица За Печатење Со Овошје Со Дрвени Рабови На Ушите Врвни Панталони Лежалка Лабав Костум
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јплзи Мало Девојче Со Долги Ракави Маица За Печатење Со Овошје Со Дрвени Рабови На Ушите Врвни Панталони Лежалка Лабав Костум

Мало девојче со долги ракави Овошје Печатење Маица со дрвени уши работ врвот панталони салон лабава кос

DEN 112.00
Момци оз.Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица 3931Б
  • Ново
Оценка на клиентот:

Момци оз.Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица 3931Б

100% памучен предизборен дрес; Пепелта е 98 / 2% памук / поли; ; Атлетската Хедер е 90 / 10 памучна поли; Црна хеде�

DEN 398.24
Момци оз.Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица 3931Б
  • Ново
Оценка на клиентот:

Момци оз.Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица 3931Б

100% памучен предизборен дрес; Пепелта е 98 / 2% памук / поли; ; Атлетската Хедер е 90 / 10 памучна поли; Црна хеде�

DEN 2.33
Момци оз.Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица 3931Б
  • Ново
Оценка на клиентот:

Момци оз.Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица 3931Б

100% памучен предизборен дрес; Пепелта е 98 / 2% памук / поли; ; Атлетската Хедер е 90 / 10 памучна поли; Црна хеде�

DEN 479.84