• Ново
Бинпурни Мали Девојчиња Момчиња Летни Секојдневни Врвови Еднобојни Кратки Ракави О Вратот Лабава Маица

Бинпурни Мали Девојчиња Момчиња Летни Секојдневни Врвови Еднобојни Кратки Ракави О Вратот Лабава Маица

Buyers rating:
DEN 399.84

Износ

Мали Девојчиња Момчиња Летни Обични Врвови Со Еднобојни Кратки Ракави О Вратот Лабава Маица. Големина(см)ttttt T. 80 t Должина : t34t Bust : t52tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 90 t Должина : t36t Bust : t54tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. 100 t Должина : t38t Bust : t56tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци. 110 t Должина : t40t Bust : t58tadvisted Возраст : t2-3 Години. 120 t Должина : t42t Bust : t60tadvisted Возраст : t3-4 Години. tttt T T T T T T Tt TT T 80 t Должина : t13, 39 t Bust : t20, 47 tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 90 t Должина : t14. 17 t Bust : t21. 26 tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. 100 t Должина : t14. 96 t Bust : t22. 05 tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци. 110 t Должина : t15, 75 t Bust : t22, 83 tadvisted Возраст : t2-3 Години. 120 t Должина : t16, 54 t Bust : t23, 62 tadvisted Возраст : t3-4 Години. Спецификација : . Материјал : Мешавина Од Памук. Должина На Ракавот : Кратко. Тип На Шема : Цврста Боја. Пол : Девојки/момчиња. Тип На Ставка : Врвови. Вклучен Пакет : . 1 х врвови. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.(1 инч=2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од материјал за мешавина од памук, лесен, безбеден за кожата и лесен за миење. Не грижете се дека тоа ќе и наштети на кожата на вашите деца. Дизајн : мали девојчиња момчиња летни секојдневни врвови, еднобојни кратки ракави со кружен врат лабава маица, едноставен стил, многу натпревар. Повод : Погоден За секојдневно секојдневно носење, активност на отворено, туш за бебиња, семеен собир, фестивал, улична облека, фотографија и така натаму. Големина Забелешка : 6-12 Месеци, 12-18 Месеци, 18-24 Месеци, 2-3 Години, 3-4 Години. Големината Е азија големина. Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите за да ја добиете облеката што одговара на вашата големина. Вклучен пакет : 1 х врвови. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо.

Карактеристики

Производи во категоријата

БВШЕЛ ПРОИЗВОД
  • Ново
Оценка на клиентот:

БВШЕЛ ПРОИЗВОД

Направено толку тешко како што играат Направено со Удобностсофт® памук за максимална удобност...

DEN 319.20
Момчиња 6. оз. Маица Без Ознаки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Момчиња 6. оз. Маица Без Ознаки

100% Comfort Soft®cotton;Ashis99%cotton,1%polyester Safety Greenand Safety Orangeare60%cotton,40%polyester Light Steelis90%cotton,10%polyestercoverseamedneckwithlayflatcollarshouldertoshoul

DEN 3.33
Маица, Момчиња И Машки Маици Хавајски Кошули За Мажи Кошула За Денот На Независноста Опуштено Вклопување На Екипажот Со Кратки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маица, Момчиња И Машки Маици Хавајски Кошули За Мажи Кошула За Денот На Независноста Опуштено Вклопување На Екипажот Со Кратки

️ € ●Висококвалитетни Маици€Нашите Кошули За Денот На Независноста за унисекс се направени од ткаени

DEN 271.84
Момци оз.Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица 3931Б
  • Ново
Оценка на клиентот:

Момци оз.Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица 3931Б

100% памучен предизборен дрес; Пепелта е 98 / 2% памук / поли; ; Атлетската Хедер е 90 / 10 памучна поли; Црна хеде�

DEN 2.33
Момчиња 6. оз. Маица Без Ознаки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Момчиња 6. оз. Маица Без Ознаки

100% Comfort Soft®cotton;Ashis99%cotton,1%polyester Safety Greenand Safety Orangeare60%cotton,40%polyester Light Steelis90%cotton,10%polyestercoverseamedneckwithlayflatcollarshouldertoshoul

DEN 396.64