• Ново
Монро Штрут-Мате Монтажа Комплет Одговара изберете: 1999-КРАЈСЛЕР СЕБРИНГ, 1999-ДОЏ СТРАТУС

Монро Штрут-Мате Монтажа Комплет Одговара изберете: 1999-КРАЈСЛЕР СЕБРИНГ, 1999-ДОЏ СТРАТУС

Buyers rating:
DEN 2799.84

Износ

Монро-Матиќ Плус Потпора за Суспензија економична алтернатива за замена за да се обезбеди целосна поправка. Достапно за постари патнички автомобили, лесни камиони и Теренци. Ги исполнува спецификациите на производот ОЕ. Полнењето на азотниот гас и течноста за сите временски услови даваат подобрена удобност. Одговара Изберете : 1999-2006 КРАЈСЛЕР СЕБРИНГ 1999-2006 ДОЏ СТРАТУС 1999-2000 КРАЈСЛЕР ЦИРУС 1999-2000 ПЛИМУТ БРИЗ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Карактеристики

Производи во категоријата