• Ново
Типографија и цитати на Wynwood Studio Typography and Citats Wall Art Canvas 'Расте со мене' Мотивациони цитати и изреки - злато, сиво

Типографија и цитати на Wynwood Studio Typography and Citats Wall Art Canvas 'Расте со мене' Мотивациони цитати и изреки - злато,

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Типографија на пистата и цитати на wallидните уметности Патници „Расте со мене“ мотивациони цитати и изреки - злато, сиво расте со мене, е вешто изработено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор тема . Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Дизајн на типографија со мотивациска цитати и изреки тема за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Vlad dumitrescu 'inainte de craciun' Canvas Art
  • Ново
Оценка на клиентот:

Vlad dumitrescu 'inainte de craciun' Canvas Art

Уметник : Влад dumitrecusubject : Пејзаж апестит : Модерни многу фотографи чии дела сега висат во уметнички галер

DEN 2.67