• Ново
Дрвени штанд со штанд

Дрвени штанд со штанд

Buyers rating:
DEN 1023.84

Износ

Стапчињата за тезги се едно од најразновидните парчиња фитнес опрема што се достапни, обезбедувајќи придобивки за почетниот спортист, како и за фитнес професионалци и спортисти. Совршен за и пронајден во клиниките за спортска медицина, спортски сали, канцеларии за физикална терапија и болници низ целата земја. Стапчињата за тезги се исто така одличен додаток на домашна салата или студио. Се користи со децении за да се подобри флексибилноста, силата и мобилноста, корисниците можат да вежбаат од седечка или стоечка позиција. Покрај тоа, постојат широк спектар на вежби кои развиваат подобра рамнотежа и го подобруваат движењето на опсегот. Стапчињата на тезги имаат капацитет за тежина до 250 фунти. Целосно собрани, апаратот има висина од 7,7 'и ширина од 3,1'. Врвот се протега нанадвор од 18,5 ". Растојание помеѓу секоја е приближно 7 ". Хардверот за монтирање е вклучен за апликации за сув wallид. Вклучени се и илустрирани упатства за инсталација.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мочуришта Машки Свиок Средината
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мочуришта Машки Свиок Средината

Мочуришта Чизми На Отворено Мажи Се Наведнуваат Средно Нубук Пешачење Мрежа Кожа 71731 Машки Мочуришта Чи

DEN 799.84
Примос Диа А-Рамка Тројно
  • Ново
Оценка на клиентот:

Примос Диа А-Рамка Тројно

Едноставно Разновиден Сигурен Сакаме кога ќе се собере повик АРамката користи процес на чекање за пате�

DEN 9599.84
Студената индустрија Урбана распрскувачка кошаркарска графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн
  • Ново
Оценка на клиентот:

Студената индустрија Урбана распрскувачка кошаркарска графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 3.00