• Ново
Гилдан Возрасни Машки Боксерски Гаќички Со Покриен Појас, 5-Пакет, Големини С-2ХЛ, 6 Инсеам

Гилдан Возрасни Машки Боксерски Гаќички Со Покриен Појас, 5-Пакет, Големини С-2ХЛ, 6 Инсеам

Buyers rating:
DEN 159.68

Износ

Гилдан машки покриен боксерски боксер е направен со врвен мек памук за целодневна удобност. Нашите цврсти бои се направени со 100 проценти памук, додека нашите бои на хедер се направени од 90 проценти памук и 10 проценти полиестер. Гилдан покриен појас боксерските гаќички се произведени со 6 инчен спој. Нашите боксерски гаќи имаат кадифен, необврзувачки мек покриен појас кој ја одржува својата форма дури и по миењето. Боксерските гаќички се дизајнирани со модерно вклопување, а исто така и ленти за нозе со низок профил кои остануваат на своето место. 6" Инсеам. Цврсти Материи : 100% Памук, Шема : 90% Памук, 10% Полиестер. Ултра удобност необврзувачки ознака-слободен појас. Кул Шпиц влага фитил-ве одржува ладни и суви. Машина за перење. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе од нашите одржливо направени стандарди. Посетете ја нашата продавница за одржлив стил за да дознаете повеќе : https : //www./кп/одржлив стил-продавница/7552000.

Карактеристики

Производи во категоријата

14к Дух Шарм
  • Ново
Оценка на клиентот:

14к Дух Шарм

Атрибутицолидсатин14к Жолто злато текстура текстура опис на задниот производ Материјал : Примарна Чист�

DEN 2.00
Pimfylm Дете Пролет Фустани Мали Девојчиња Чипка Фустани Бебе Девојка Елегантен Фустан Трепет Ракав Чипка Фустан Партија Принцеза
  • Ново
Оценка на клиентот:

Pimfylm Дете Пролет Фустани Мали Девојчиња Чипка Фустани Бебе Девојка Елегантен Фустан Трепет Ракав Чипка Фустан Партија Принцеза

Девојче Мачка Фустан Девојки Слоевит Црвен Фустан За Црвен Фустан Детски Роденденски Натпревар Матурс�

DEN 3.00
Врвот На Резервоарот дтидтпе За Мажи, Летни Цврсти Неправилни Врвови На Елеци Шупливи Врвови На Резервоари Блуза Машки Врвови
  • Ново
Оценка на клиентот:

Врвот На Резервоарот дтидтпе За Мажи, Летни Цврсти Неправилни Врвови На Елеци Шупливи Врвови На Резервоари Блуза Машки Врвови

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 271.20