• Ново
Нурисон Небесен Апстракт Атлантик 10' 14' Површина Килим

Нурисон Небесен Апстракт Атлантик 10' 14' Површина Килим

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Космичката свест ја инспирира Небесната Колекција Од Нурисон. Овие килими од небесната област поседуваат драматична убавина, со богати, заситени бои кои се вртат заедно во уникатни и живописни дизајни. Секоја прекрасна област килим пренесува чувство на движење и енергија што се движи на божествено. Блескавите портокалови, корални и темноцрвени лисја осветлуваат извонредно есенско азурно небо во овој шарен преголем тепих. Одликувајќи се со сензационална свиленкаста текстура и тон што го одзема здивот, овој небесен тепих од Нурисон е навистина блескав во својата сонувачка привлечност. Модерен апстрактен килим во длабоко црвена, портокалова и сина боја. Среден, 0,5-инчен дебел исечен куп се чувствува прекрасно мек под нозете. Машина изработена од издржливи, лесно чисти полипропиленски влакна. Идеален избор за вашата дневна соба, спална соба или домашна канцеларија. Килим рампа препорачува.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дмкпв Зимски Палта За Мажи Топли Машки Есенски И Зимски Патент Обичен Штанд Јака Долги Ракави Машки Палто Палто Црна 3Х-Голема
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дмкпв Зимски Палта За Мажи Топли Машки Есенски И Зимски Патент Обичен Штанд Јака Долги Ракави Машки Палто Палто Црна 3Х-Голема

Зимски Палта За Мажи Топли Машки Есенски и Зимски Патент Обичен Штанд Јака Долги Ракави Машки Палто Роб�

DEN 1.00
Почетен Ѓердан Од Пеперутка ЗА Девојчиња 14к Злато Розово Злато Исполнето Со Вкусна Пеперутка Приврзок Чокер Ѓердан Накит Подароци
  • Ново
Оценка на клиентот:

Почетен Ѓердан Од Пеперутка ЗА Девојчиња 14к Злато Розово Злато Исполнето Со Вкусна Пеперутка Приврзок Чокер Ѓердан Накит Подароци

Главни Карактеристики : Вкусен почетен ѓердан од пеперуткапочетно име гробено во приврзан ѓердан во фо

DEN 223.84