• Ново
Третман За Измазнување На Заклучување 5. Оз

Третман За Измазнување На Заклучување 5. Оз

Buyers rating:
DEN 367.84

Износ

Подгответе ја косата за авантури за стилизирање СО Третман за Измазнување Со Заклучување НА ЕВО. Овој ефикасен третман за коса ги трансформира досадните плитки во сјајна, мазна и податлива коса од вашите соништа. . Не мора да се борите со стилизирање на заплеткан хаос на грива кога ќе додадете Заклучување во вашата дневна рутина за нега на коса. Како еден од најдобрите производи за третман на коса за камшикување на непослушните нишки во форма, оваа формула совршено ја подготвува косата за каков било изглед што го имате на ум. Со употреба, косата добива корен до врвот мекост, мазност и забележливо намалување на разлетувањето. . Формулиран со поликватерниум, овој производ за напојување ги отплеткува дури и најзапрзаните прамени и го прави чешлањето на косата цинк. Без разлика дали денешниот стил бара виткање, исправување, издувување или едноставно сушење на воздух, косата е подготвена да оди со овој врвен производ за подготовка. . Овој ТРЕТМАН ЕВО е погоден за сите плитки на кои им е потребна скротена и хидрирана, но е особено корисен за пржена, непослушна или обработена во боја коса. Едноставно распределете го третманот рамномерно преку влажни брави и потоа стилизирајте според содржината на вашето срце. 1. Помага во обновувањето на сјајот на природната коса. Помага да се направи витканата коса податлива и побрза за чешлање и отплеткување. Работи добро на коса третирана во боја и ви помага да создадете каков било изглед што го сакате.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ранд Мекнали Злато Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов-Железница Во Илиноис-Ранд мекнели
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ранд Мекнали Злато Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов-Железница Во Илиноис-Ранд мекнели

Ранд Мекнали претставува прекрасно Златно Украсено Дрво од 17х24 Врамено Со Уметничко Дело Со Двојно Мат�

DEN 3.33
Женски Комплет За Долна Облека Градник И Комбинезон За Гаќички Комплети За Долна Облека Нова Мода Чипка Долна Облека Долна Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Комплет За Долна Облека Градник И Комбинезон За Гаќички Комплети За Долна Облека Нова Мода Чипка Долна Облека Долна Облека

Женска Долна Облека Комплет Секси Градник И Комбинезон За Гаќички Комплети За Долна Облека Нова Секси М

DEN 319.84
Држач За импровизирана лежалка Погоден за Импровизирана Лежалка Од 12 Стапки, Тежок КАПАЦИТЕТ НА ЛБС Со Челични Синџири За Носење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Држач За импровизирана лежалка Погоден за Импровизирана Лежалка Од 12 Стапки, Тежок КАПАЦИТЕТ НА ЛБС Со Челични Синџири За Носење

Погоден за единечно и двојно гнездо, и импровизирана лежалка за ширење и импровизирана лента што не се ш

DEN 1231.04
Сопствена Плоштад Глуварчиња во Ливадата Сонце Кабинетот Врата Копчиња Со Завртки За Шкаф Облекување Маса Фиока Повлекува Рачка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сопствена Плоштад Глуварчиња во Ливадата Сонце Кабинетот Врата Копчиња Со Завртки За Шкаф Облекување Маса Фиока Повлекува Рачка

Дали сакате да го направите вашиот мебел лесен за употреба и освежен? Дали сакате брзо да ја пронајдете �

DEN 0.33
Преживее Стил плус Мало Момче Машки Обични Панталони Почва Лабава Памучна Постелнина Цути Машки Јога Панталони Греди Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Преживее Стил плус Мало Момче Машки Обични Панталони Почва Лабава Памучна Постелнина Цути Машки Јога Панталони Греди Панталони

Сезона : Четири Сезони Пол : Мажи Повод : Секојдневен, Плажа Материјал : Памук Стил : Секојдневен, Плажа Од�

DEN 639.20
Велоцирапторите сакаат кекси
  • Ново
Оценка на клиентот:

Велоцирапторите сакаат кекси

Купкакус Велоцирапт диносаурус кој постоел пред приближно 75 до 71 милион години во подоцнежниот дел од �

DEN 207.84