• Ново
Ана Волфрам Челик Гравирање Машина Накит Пневматски Резба Шпатула Триаголник Гробар

Ана Волфрам Челик Гравирање Машина Накит Пневматски Резба Шпатула Триаголник Гробар

Buyers rating:
DEN 431.84

Износ

Опис : 7 волфрам челик шпатула триаголник гравер пневматски резба накит гравирање додатоци.Волфрам Челична Шпатула : Изработена од волфрам челик, поголема отпорност на абење, висока ефикасност.Додатоци : Нашиот гравер за гравирање е многу професионална алатка за професор по гравирање, бизнис за изработка на накит, исто така одлична рачна алатка за хоби и почетници.Мултифункционален : граверот е совршен за гравирање, полирање, резба и офорт, за да ги задоволи вашите различни потреби. Може да се примени на пневматска машина за гравирање, создаде убави накит.Спецификација : Материјал : Волфрам Челик боја : голдентип : 30° 45° 60° 75° 90° 105° 120°Апликација : гробарот на триаголникот главно се користи за гравирање накит. Одлично за рачно гравирање и апликации за поставување камен.Количина : 1пцпакет Содржина : 1*Волфрам Челик Шпатуланота : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Спецификација : Материјал : Волфрам Челик боја : голдентип : 30° 45° 60° 75° 90° 105° 120°Апликација : гробарот на триаголникот главно се користи за гравирање накит. Одлично за рачно гравирање и апликации за поставување камен.Количина : 1 ПАРЧИЊА. Содржина На Пакетот : 1. Волфрам Челик Шпатула. Забелешка : . 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ткаенина од лажица-Еднорози И Тако Еднорог Тако Магичен Каваи Слатка Храна Виножито Отпечатено На Модерна Ткаенина од Дрес покрај
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ткаенина од лажица-Еднорози И Тако Еднорог Тако Магичен Каваи Слатка Храна Виножито Отпечатено На Модерна Ткаенина од Дрес покрај

Еднорозите Сакаат Тако Розова Чудна Фантастична Ткаенина Отпечатена Од Лажица Бти Модерен Дрес широк 56

DEN 0.33
Карго Панталони За Мажи Плус Големина Спојување Комбинезони Секојдневен Џеб Спортска Работа Секојдневен Панталони Целосна Должина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Карго Панталони За Мажи Плус Големина Спојување Комбинезони Секојдневен Џеб Спортска Работа Секојдневен Панталони Целосна Должина

Мажите Спојување Комбинезони Секојдневен Џеб Спорт Работа Секојдневен Панталони Целосна Должина Пант�

DEN 399.84
Дами Салон Поставува Еднобојни Секојдневни Костуми Облека Со Долги Ракави Со Џебна Дневна Облека Кошула За Секојдневно Носење+Шорцеви
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дами Салон Поставува Еднобојни Секојдневни Костуми Облека Со Долги Ракави Со Џебна Дневна Облека Кошула За Секојдневно Носење+Шорцеви

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Дводелна Облека, Дневна Сетовип На Шема : Цврста Боја :

DEN 0.67